foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Siostry Elżbietanki

Prowincja Poznańska

Niezbędnik duchowy

Wyszukiwarka

Polish Arabic Czech Danish English Georgian German Hungarian Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swahili Swedish Ukrainian Vietnamese Yiddish

noc2

Noc z Jezusem

Uwaga!

Zmiana adresu: facebook.com/NocJezus

 

Program: czerwiec 2019

Programy archiwalne

Dlaczego Noc?

Nastanie nocy jest oczekiwaniem i jednocześnie czyni nadejście dnia nowego wydarzeniem jeszcze bardziej radosnym. W Piśmie Świętym noc jest symbolem oczekiwania, trwania, wyczekiwania szczególnego dnia. Podczas nocy dokonują się wielkie dzieła: |narodziny Jezusa, modlitwa Jezusa przed męką, i ta szczególna noc gdy rankiem Chrystus zmartwychwstał. W nocy wszystko da się usłyszeć, panuje totalna cisza i tak jest też w naszym życiu. Noc jest nam potrzebna by się zatrzymać by na nowo zobaczyć, że czas jest w rękach Boga i że po trudnych doświadczeniach życia, które czasem wydają się nie mieć końca, nastanie, bez cienia wątpliwości, nowy dzień - dzień, w którym słońce już nigdy nie zajdzie.         

My boimy się nocy bo nie wiemy co nas tam spotka, ale w tej nocy w samym centrum jest On. Światłość, która oświetla nasz mrok, która wchodzi w najciemniejsze miejsce naszego serca. Noc jest szczególnym miejscem by zaprosić Boga. Tak jak Bóg dokonuje wielkich rzeczy podczas nocy gdy nikt nie widzi tak samo do mnie przychodzi niepostrzeżenie w kawałku chleba. Nie boj się nocy, noc jest piękna by doświadczyć Boga.

Dar serca

Jesteś tutaj

154653
DziśDziś995
WczorajWczoraj883
Ten tydzieńTen tydzień1807
Ten miesiącTen miesiąc18439
Wszystkie dniWszystkie dni1546539


Copyright © 2019 Siostry Elżbietanki Prowincja Poznańska Rights Reserved.