Jubileusz w Międzychodzie

5.06.2016r.

W niedzielę dnia 5 czerwca 2016 roku odbył się Jubileusz 60-lecia Profesji zakonnej Siostry M. Amelii Nowaczyk. Był to piękny i radosny dzień dla całej naszej Wspólnoty. O godz. 12,30 wszyscy zaproszeni goście z naszego domu udali się do kościoła parafialnego pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Międzychodzie na Mszę św. dziękczynną za łaskę powołania S. Amelii i z prośbą o nowe powołania do naszego Zgromadzenia. Uroczystej Mszy św. przewodniczył Ks. Proboszcz Tomasz Górny, współkoncelebrowali Kapłani z parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Międzychodzie i zaproszeni Księża.

Wielką radością była licznie zgromadzona wspólnota Sióstr na czele z Przewielebną Siostrą Prowincjalną M. Kamilą Paszkowiak i Wielebnymi Siostrami Radnymi.

Razem z Rodziną S. M. Amelii, licznie zgormadzeni Parafianie, Zespół Młodzieżowy i dzieci z naszego przedszkola składali Siostrze Jubilatce najlepsze życzenia, a także włączyli się razem z Siostrami do modlitwy.

Po Mszy św. wszyscy zaproszeni Goście udali się na posiłek i dalsze świętowanie jubileuszowe.